Skrášlite si domov hviezdami

Navrhnite si vlastné súhvezdia a my Vám hviezdy prinesieme až k Vám domov.


Nové čaro domova

Čo je to hviezdne nebo?

Hviezdne nebá sú svetelné panely, ktoré pozostávajú z optických vlákien, LED bodových svetiel (pre jasné osvetlenie miestnosti), MDF dosiek alebo sadrokartónových priečok (vďaka ktorým je možné vyzdobiť každú miestnosť v dome vrátane kúpelní) a ovládača - cez ktorý prepínate jednotlivé tóny svetiel.

Hlavný efekt Hviezdneho neba vytvára práve optické vlákno, ktoré širi svetlo jedinečným spôsom - sú to malé svetelné bodky, ktoré sa stávajú malými hviezdami.Hviezdy sú nádherné

Kde odporúčame hviezdne nebá umiestniť?

Hviezdne nebá (respektíve svetelné panely) je možné vďaka jedinečnej technológii optických vlákien využívať v každej miestnosti. Odporúčame kombináciu so stropovými zabudovanými LED bodovkami, vďaka ktorým budete môcť využívať Hviezdne nebo aj ako hlavné osvetlenie miestnosti šetrné na spotrebu elektrickej energie. V akých miestnostiach je najčastejšie využitie?


Obývacie miestnosti

Užívajte si jedinečné moderné osvetlenie, ktoré zaujme každú návštevu a Vám prinesie radosť každý deň. Svetlo si jednoducho prispôsobíte podľa Vašej nálady.

Spálne

Aké je to zaspávať pod hviezdami? Vyskúšajte to! Vytvorte v spálni romantické osvetlenie alebo oddychujte pod hviezdami. Rozhodnutie bude vo Vašich rukách.


Detské izby

Spravte deťom radosť a pripravte im prekvapenie v podobe planét alebo obľúbených obrázkov na strope. Vďaka Hviezdnemu nebu vytvoríme z hviezd každý obrázok.

Kúpeľne

Využívajte Hviezdne svetlo na oddych. Dajte si kúpeľ, rozsvieťte hviezdy a nechajte Vaše myšlienky prúdiť. Vaša kúpeľna sa stane Vašou wellness zónou.Vedeli ste, že dá kedykoľvek vylepšiť aj

existujúci sadrokartónový podhľad?

Práve ste dokončili rekonštrukciu bytu, na strope Vám svietia moderné bodové svietidlá, ale stále Vám k dobrej atmosfére niečo chýba? Rozmýšľali ste nad hviezdnym nebom ale vychádzalo to zbytočne predražené?

Pozrite sa, ako Vám vieme prerobiť napr. kúpeľňu rýchlo, jednoducho a za pár eur :)

Kontaktuje nás

Kontaktujte nás, radi Vám bezplatne pripravíme možnosti úpravy osvetlenia v akomkoľvek sadrokartónovom podhľade. Prácu vykonáme bez potreby demontáže pôvodného sadrokartónu, tým bude práca čistá, rýchla a cenovo výhodná.

kupelna kupelnashviezdami

Ako prebieha montáž

Hviezdneho neba?

Objednávka

Objednávka

Návrh riešenia

Podľa Vášho želania Vám spravíme návrh projektu a umiestnenia Hviezdneho neba u Vás doma.

Príprava

Príprava

Technciká časť

Zabezpečíme výrobu a nastavenie svetelného obrazu podľa Vašej objednávky.

Test

Test

Predvedenie práce

Otestujeme hotový výrobok a predvedieme Vám jednotlivú funkčnosť ešte pre inštaláciou.

Inštalácia

Inštalácia

Finálna práca

Kompletne pripevníme a zapojíme Hviezdne nebo a Vy si ho už môžete naplno vychutnávať.

Splnené sny

Naša posledná práca

Obľúbili ste si prechádzky pod hviezdnym nebom?

Teraz môžete mať obľúbené súhvezdie aj u Vás doma.

Nastavenie obrazu

Výber farieb